دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایکویژن

خرید گل

دوربین مدار بسته

گل فروش

خرید گل

آتلیه عکاسی

ثبت شرکت

خرید گل

دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربستهدوربین مداربسته هایکویژندوربین مداربسته هایک ویژندوربین مداربسته hikvision

خانه / آموزش / بازگرداندن پسورد دستگاه feeler

بازگرداندن پسورد دستگاه feeler

بازگرداندن پسورد دستگاه feeler

يكي از مواردي كه بيشتر عزيزان و همكاران با آن روبرو هستند، فراموش نمودن پسورد دستگاه DVR مي باشد. با استفاده از روش زير كه البته بر روي دستگاههاي Feeler تست شده، شما مي توانيد پسورد دستگاه را بازگردانده و هزينه هاي اضافي مبني بر بازگرداندن پسورد را متحمل نشويد.

روش كار:

روش اول ) در ابتدا به هیچ قسمتی وارد نشوید،  ابتدا کلید   Esc  را بالای  5  ثانیه نگه دارید  ، بعد  از آن  کلید   Stop را بالای   5  ثانیه  نگه دارید.  این دو عمل را به مدت 3  ثانیه با هم انجام دهید .

وقتیکه صدای بیپ را شنیدید به معنی برگرداندن رمز به  حالت تنظیمات کارخانه میباشد.  کاربر اولیه  admin  strong>  بوده و رمز عبورهم که خالی میباشد.

روش دوم ) ابتدا به هیچ قسمتی وارد نشوید،  در ابتدا کلید   SLOW   را بالای  5  ثانیه نگه دارید  ، بعد  از آن  کلید   FAST  را بالای   5  ثانیه  نگه دارید.  این دو عمل را به مدت 3  ثانیه با هم انجام دهید .

وقتیکه صدای بیپ را شنیدید به معنی برگرداندن رمز به  حالت تنظیمات کارخانه میباشد.  کاربر اولیه  admin    بوده و رمز عبورهم که خالی میباشد.

امتياز يادتون نره!

درباره‌ مدیریت سایت

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>