دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایکویژن

خرید گل

دوربین مدار بسته

گل فروش

خرید گل

آتلیه عکاسی

ثبت شرکت

خرید گل

دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربستهدوربین مداربسته هایکویژندوربین مداربسته هایک ویژندوربین مداربسته hikvision

خانه / اطلاعات قبل از خرید / تکنولوژی های دوربین مدار بسته

تکنولوژی های دوربین مدار بسته

تکنولوژی های دوربین مدار بسته

امروزه با افزایش دانش بشر در ساخت و طراحی سیستم هایی که از کیفیت و توانایی بالا برخوردار باشند زیاد شده ,این روند رو به روشد در صنعت دوربین مدار بسته نیز رشد بسزایی داشته و توانایی های جدیدی به این سیستم ها اضافه شده است.

ما قصد داریم بعضی از این تکنولوژی ها را به شما عزیزان معرفی کنیم:

1:WDR:این تکنولوژی یک امکان بسیار عالی به مشتری ارائه می دهد و در جاهایی که نور مستقیم به دوربین می رسد کارایی به سزایی دارد .روش کار این تکنولوژی به این صورت است که وقتی دوربین مقابل درب ورودی یا مقابل پنجره نسب می شود می تواند قسمت پور نور را با قسمت کم نور یکسان سازی کند.

در اصطلاح می توان گفت که یک سایه به قسمت پور نور اصافه می نماید

در تصویر زیر کاملا با کار این تکنولوژی آشنا خواهید شد و تفاوت وجود با نبودن این تکنولوژی را متوجه خواهید شد:

 

تکنولوژی های دوربین مدار بسته

تکنولوژی wdr

تصویر بالا بیان گر کامل تکنولوژی WDR می باشد.این تکنولوژی امروزه در بسیاری از برند ها قابل استفاده می باشد.

2:Day&Night :ایت تکنولوژی کامل شده تکنولوژی دید در شب می باشد .کار این تکنولوژی مانند مادون قرمز است و در زمانی که ما نور کافی برای تصویر برداری نداریم به کمک ما می آید.

روش کار این دوربین ها به این صورت است که فاصله کانونی لنز آنها بسیار حساس است و با نوری کمتر از 5./. لوکس نسز می تواند برای ما تصویر برداری کند و تصویر خوبی را ارائه می دهد.

3:DNR:یک تکنولوژی فوق العاده برای زمانی که ما در مکانهای صنعتی و یا در مترو می خواهیم دوربین مدار بسته استفاده کنیم,کار این تکنولوژی گرفتن نویز است به این صورت که در مکانهایی که امواج مغناطیسی وجود دارد مثلا در جاهایی که کابل فشار قوی برق رد شده است ,با گرفتن نویز ساخته شده در میدان مغناطیسی می تواند تصویر خوب و شفافی را به ما ارائه دهد

درباره‌ مدیریت سایت

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>