دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایکویژن

خرید گل

دوربین مدار بسته

گل فروش

خرید گل

آتلیه عکاسی

ثبت شرکت

خرید گل

دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربستهدوربین مداربسته هایکویژندوربین مداربسته هایک ویژندوربین مداربسته hikvision

خانه / آموزش / دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن رسید

دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن رسید

دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن رسید 

دوربین مدار بسته هایک ویژن Turbo HD

دوربین مدار بسته هایک ویژن Turbo HD

دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن

دوربین های Turbo HD نسل جدیدی از دوربین های مداربسته آنالوگ هستند که در جهت رفع بزرگترین نقطه ضعف دوربین های آنالوگ ساخته شده اند. این دوربین ها امکان دسترسی به روزولوشن HD و FULL HD را برای مشتریان فراهم می کنند.

دوربین های Turbo HD چطور کار می کنند؟

دوربین های HD هایک ویژن عمکلردی بسیار مشابه دوربین های مداربسته آنالوگ عادی دارند با این تفاوت که خروجی تصویری این دوربین ها سیگنال های را در محدوده استاندارد PAL ارسال نمی کند و این موضوع امکان ارسال حجم بیشتر اطلاعات و افزایش رزولوشن تصویر را فراهم می کند.

رزولوشن تصویر دوربین های Turbo HD چقدر بالاتر از دوربین های آنالوگ معمولی است؟

دوربین های مدار بسته آنالوگ معمولی اطلاعات را با استاندارد تلویزیونی PAL ارسال می کنند که نهایتا به رزولوشنی برای 576 x 720 (حدود 0.4 مگا پیکسل می رسد) این درحالی است که دوربین های HD میتوانند تصاویر را با دو رزولوشن 720P و 1080P برای دستگاه ضبط کننده ارسال کنند که در استاندارد 720P رزولوشن معادل 720*1280 (حدود 1 مگا پیکسل) و 1080*1920 (حدود 2 مگا پیکسل) خواهد بود. در نتیجه با استفاده از دوربین های Turbo HD رزولوشن شما حداقل دو برابر خواهد شد.

رزولوشن چه زمانی اهمیت پیدا می کند؟

رزولوشن تصویر دوربین ها زمانی اهمیت پیدا می کند که شما نیاز به تشخیص جزئیاتی مانند صورت افراد، شماره پلاک خودرو، خواندن متون و … دارید. هر چه رزولوشن تصویر شما بیشتر باشد امکان تشخیص جزئیات در فواصل دورتر فراهم خواهد شد و از این طریق کارایی سیستم مداربسته شما تا حد زیادی افزایش خواهد یافت.

 2014-hd

 

توضیح نویسنده:  دوربین های آنالوگ قدیمی با توجه به مرور زمان دچار افت کیفیت شده و و تصاویر کم کم از بین می رود ، حال شما می توانید همان بستر آنالوگ را نگه داشته و از دوربین های سری جدید هایک ویژن به نام Turbo HD استفاده کنید.

دوربین مدار بسته هایک ویژن سری Turbo HD  کیفت دوربین های تحت شبکه (IP) را در بستر آنالوگ به شما می دهد و شما با همان بستر می توانید بهترین کیفیت را دریافت نمائید.

برای مشاوره رایگان و دریافت لیست قیمت لطفا با واحد فروش تماس حاصل فرمائید: 66170017*88802440-021

اعطای نمایندگی در سرار ایران

درباره‌ی نویسنده

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش  و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

درباره‌ مدیریت سایت

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>