دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایکویژن

خرید گل

دوربین مدار بسته

گل فروش

خرید گل

آتلیه عکاسی

ثبت شرکت

خرید گل

دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربستهدوربین مداربسته هایکویژندوربین مداربسته هایک ویژندوربین مداربسته hikvision

خانه / آموزش / تکنولوژی HLC چیست؟

تکنولوژی HLC چیست؟

تکنولوژی HLC چیست؟

واژه HLC مخفف High Light Compensation است که همانند دیگر روش های جبران نور زمینه همانند BLC و WDR عمل می کند ولی با این تفاوت که نور پس زمینه را بیشتر کاهش داده و نقاط بسیار روشن را پوشانده و تصویر مناسبی را به شما ارائه میدهد.
زمانی که در مقابل دوربین به ویژه در شب نور زیادی تابیده شود (همانند نور چراغ اتومبیل ) نور مزاحم باعث عدم کیفیت مناسب تصویر می شود ( این روش معمولا از سوی سارقان نیز استفاده می شود که با تاباندن نور مستقیم به دوربین باعث اختلال لحظه ای در دوربین میشوند) که تکنولوژی HLC با حذف و تنظیم نقاط پور نور در محیط به صورت هوشمند تصویری با کیفیت را ارائه می دهد.
این تکنولوژی HLC در ورودی های پارکینگ و پمپ بنزین ها جهت خواندن پلاک بسیار استفاده می شود.
HLC HIKVISSION

تکنولوژی HLC هایک ویژن

 تکنولوژی BLC نیز مخفف back light compensation است که به معنی بران یا اصلاح نور پس زمینه می باشد ، این تکنولوژی با اصلاح نور پس زمینه و جبران کم نوری اجسام پشت به نور باعث وضوح دید اشخاص و اجسامی می شود که نور با شدت از پشت آن می تابد و با این تکنولوژی تصویر کاملا بهتری به کاربر میدهد.
این مشکل به این صورت ایجاد می شود که دوربین مدار بسته میزان باز بودن Iris را برا اساس میانگین نور تصویر محاسبه می کند.
زمانیکه میانگین گفته شده از مقدار معین شده فراتر رفته باشد دوربین مدار بسته با بالا بردن دریچه شاتر و کاستن از روزنه دریچه لنز میزان نور دریافتی را کاهش می دهد لذا سطوح کم نور تصاویر تیره می شوند که با بکارگیری الگوریتم BLC یا جبران سازی نور پس زمینه به مناطق ۶ گانه تقسیم می شود، که هر منطقه دارای یک ضریب وزنی است بعنوان مثال اگر منطقه مرکزی دارای ضریب مثلا ۹ باشد حتی اگر در آن نور کمی باشد عدد آن در میانگین گیری برای تنظیم دریچه لنز تعیین کننده می باشد نهایتا تصویر در آن بخش شفاف تر می شود در حالیکه تصویر در بخش های پر نور ممکن است از چنین رزولوشنی برخوردار نباشد.
BLC تکنولوژی انحصاری هایک ویژن

تکنولوژی هایک ویژن BLC

این تکنولوژی ها به صورت معمول در دوربین های مداربسته هایک ویژن استفاده می شود و شما می توانید برای دریافت این محصولات با واحد فروش داده پردازان پارسی تماس حاصل فرمائید.

مطالب مرتبط:

iVMS-4200 نرم افزار انتقال تصویر هایک ویژن

دوربین مداربسته Turbo HD هایک ویژن رسید 

فروش ویژه دوربین مدار بسته هایک ویژن

مرکز پخش هایک ویژن

 

درباره‌ی نویسنده

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش  و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

درباره‌ مدیریت سایت

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>