دوربین مدار بسته

دوربین مدار بسته هایکویژن

خرید گل

دوربین مدار بسته

گل فروش

خرید گل

آتلیه عکاسی

ثبت شرکت

خرید گل

دوربین مدار بسته , خرید دوربین مدار بسته , خرید دوربین , فروش دوربین مدار بسته , نصب دوربین مدار بسته , دوربین مداربستهدوربین مداربسته هایکویژندوربین مداربسته هایک ویژندوربین مداربسته hikvision

خانه / آموزش / آنتن نانواستیشن Nanostation

آنتن نانواستیشن Nanostation

آنتن نانواستیشن Nanostation 

آنتن نانواستیشن

نانواستیشن

نانو استیشن Nanostation   یکی از انواع دستگاه های فرستنده دیجیتال برد پائین برای  انتقال اطلاعات و ارتباط بین شبکه ای است که توسط شرکت ubnt نام گذاری شده است .

نانو استیشن ها با توجه به قیمت مناسب و نصب آسان محبوبیت بسیاری در انتقال داده های فواصل کوتاه دارند.

نحوه کار نانواستیشن :

نانو استیشن m5

نانو استیشن   نانو استیشن

اطلاعات بستر شبکه دیجیتال را از یکی از خروجی های شبکه دریافت کرده و به امواج دیجیتال تبدیل و ارسال می کند .

در واقع نانواستیشن ها وظیفه ارتباط وایرلس بین دو محیط با فاصله محدود را دارند.

از مزایای نانو استیشن ها می توان به ثبات در انتقال داده ها اشاره کرد.

نحوه استفاده از نانواستیشن بر روی بسترهای دوربین مداربسته:

نانواستیشن ها با توجه به اینکه فقط برای انتقال داده های دیجیتال طراحی شده اند باید در بستر های دوربین های دیجیتال مورد استفاده گیرند و اگر بخواهیم در بستر های آنالوگ مورد استفاده قرار دهیم ابتدا باید دوربین را به ویدئو سرور متصل کرده و سپس به نانو استیشن وصل نمائیم.

نحوه اتصال نانو استیشن به دوربین های مدار بسته تحت شبکه آسان است به صورتی که دوربین مدار بسته را با کابل شبکه به نانواستیشن متصل کرده و سپس آنتن را در حالت فرستنده قرار داده و رنج آی پی ها را  تنظیم کرده و در طرف مقابل آنتن نانواستیشن را در حالت گیرنده قرار داده و با کابل شبکه به NVR  یا کامپیوتر یا سرور خود متصل میکنیم.

حال اگر بخواهیم دوربین های مدار بسته آنالوگ را با آنتن نانو استیشن انتقال دهیم باید از خروجی LAN دستگاه DVR استفاده کرده و تصاویر را انتقال دهیم.

نوع نانو استیشن loco M9 NSM 2 loco M2 NSM 3 NSM 365 NSM 5 loco M5
فرکانس 900 MHz 2.4 GHz 2.4 GHz 3 GHz 3.65 GHz 5 GHz 5 GHz
پهنای باند 150 Mbps+ 150 Mbps+ 150 Mbps+ 150 Mbps+ 150 Mbps+ 150 Mbps+ 150 Mbps+
برد 10 km+ 13 km+ 5 km+ 15 km+ 15 km+ 15 km+ 10 km+

نکته: در مابین آنتن نانو استیشن فرستنده و گیرنده نباید جسمی وجود داشته باشد زیرا وجود هر جسمی باعث عدم پایداری بستر شبکه می شود.

توضیح : در واقع به زبان ساده آنتن های نانواستیشن را می توان ما بین هر مسیری که از کابل شبکه استفاده شده است مورد استفاده قرار داد مثلا بین دوربین مدار بسته تحت شبکه و  NVR یا SERVER و یا بین DVR  و شبکه کامپیوتری.(البته در فواصل طولانی)

مقاله های مرتبط:

  • آموزش نصب آنتن نانو استیشن
  • نحوه ارسال دوربین های مدار بسته آنالوگ
  • دوربین مدار بسته تحت شبکه

درباره‌ی نویسنده

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش  و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

درباره‌ مدیریت سایت

ابوذر ورمزیار فعالیت خود را در زمینه تجهیزات انفورماتیک در سال 1378 آغاز کرد. به عنوان یک فروشنده و بعدها مدیر فروش و بازریابی در شرکت های بزرگی مانند طراح سیستم و انفورماتیک گستر تجربه فعالیت داشته و از سال 1390 با تاسیس شرکت داده پردازان پارسی ویستا که گارانتی آن با نام اختصاری انفورماتیک پارسی دربازار شناخته شده است . با توجه به رشد سریع بازار تجهیزات حفاظتی، او زمینه فعالیت خود را به سمت تجهیزات مداربسته تغییر داد و امروزه به عنوان یکی از مدیران موفق در زمینه فروش و اجرای سیستم های مداربسته مطرح شده است.

2 نظر

  1. سلام و درود بر شما لطفأ در مورد دوربین های ژئوویژن اگر توضیحاتی در مورد انتقال تصاویر بدهیدو اگر امکانش هست اموزشاتی که روی سایتتون هست ایمیل کنید

  2. سلام لطفا لیست قیمت انتن نانواستیشن بام ایمیل بزنید

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>